Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty serwisu i naprawy wtryskiwaczy benzynowych GDI, FSI, TSI, TFSI. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i maszyn w 90% przypadków jesteśmy w stanie przywrócić wtryskiwaczom benzynowym sprawność równą fabrycznej.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły teraz - 600 150 006 - chętnie odpowiem na każde pytanie


Udzielamy gwarancji na wykonane usługi a ponadto po każdym czyszczeniu i przetestowaniu wtryskiwacza dostarczamy szczegółowy protokół z wynikami testu.

Proces serwisowania wtryskiwaczy benzynowych:

Rozpoczynamy od wnikliwej analizy problemu i dokładnej diagnostyki wtryskiwacza. Następnie przechodzimy do dokładnego czyszczenia wtryskiwacza w myjce ultradźwiękowej. W kolejnym kroku rozpoczynamy proces rewitalizacji stosu piezo i regulacji dawek wtryskowych (dotyczy wtryskiwaczy biezoelektrycznych). Nowy stół probierczy GTB4RX przeznaczony dla wtryskiwaczy GDI oraz pomp GDI umożliwia nam precyzyjne nadawanie kodów wtryskiwaczom VDO do pojazdów marki BMW.

maszyna do testowania i naprawy wtryskiwaczy benzynowych

Oznaczenia układów wtryskowych i silników, które obsługujemy: FSI, TSI, TFSI, JTS, HPI, HPDI, Ecotec, Ecoboost, CGI, DISI, GDI, SCi, IDE, SIDI.

Przyczyny awarii wtryskiwaczy benzynowych


Do najczęstszych awarii związanych z wtryskiwaczami benzynowymi z jakimi się spotykamy w naszej pracy należą rozkalibrowanie wtryskiwacza lub jego mocne zanieczyszczenie. Bezpośrednim skutkiem jest zmniejszenie dawek wtryskowych i zwiększenie czasu od wysterowania do faktycznego wtrysku. Przekłada się to na objawy w postaci zmiany zachowania samochodu w stosunku do sytuacji kiedy układ jest sprawny. Samochód traci na mocy, wykazuje zwiększone spalanie a sama praca silnika wydaje się być nierówna. Dodatkowo podczas dodawania gazu i jazdy samochodem może pojawić się dymienie z układu wydechowego a w skrajnym przypadku samochód nie odpali wcale.

Jak przebiega proces realizacji usługi naprawy i czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych?

W przypadku wystąpienia awarii poproś swojego mechanika o wymontowanie wtryskiwaczy i zadzwoń do nas. Przyjedziemy po wtryskiwacze i odwieziemy naprawione wprost do Twojego warsztatu. Zaoszczędzisz czas i pieniądze związane z szukaniem odpowiedniego serwisu. Nasze ceny są naprawdę atrakcyjne a dodatkowo gwarantujemy szybki czas realizacji naprawy i przywrócenie wtryskiwaczom ich fabrycznej sprawności. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie.

Serwisujemy wtryskiwacze benzynowe wszystkich producentów: Bosch, Siemens VDO, Denso, Delphi, Continental, Hitachi - HTC, FoMoCo i Magneti Marelli.

Jeśli więc masz problem z wtryskiwaczem benzynowym - zgłoś się do nas. Na terenie Krakowa i okolic w ramach wykonywanej usługi odbierzemy niesprawny wtryskiwacz i oddamy naprawiony i przetestowany. Będzie działał jak nowy. Skontaktuj się z nami teraz.

CENNIK


Czyszczenie, testowanie - Wszystkie typy

130 zł brutto

Nadanie kodu SIEMENS VDO BMW

250 zł brutto

Regulacja SIEMENS VDO BMW

390 zł bruttoZAMÓW CZYSZCZENIE DPF I FAP W 24H